wgn

Mieszkanie na wynajem Poznań - 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, nowy blok, Górczyn

Mieszkania wynajem, wielkopolskie, Poznań , Grunwald
Oferta na wyłączność

Dodano: 20.05.2026

Opis ogłoszenia:

sygnatura: WM057-304

MIESZKANIE 2 POKOJE NA WYNAJEM, BALKON, NOWE BUDOWNICTWO.

WGN Poznań Krauthofera oferuje na wynajem wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w nowym budownictwie, na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Dmowskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD. Idealna propozycja dla singla, pary lub małżeństwa.

Sporym atutem mieszkania jest duży balkon, który doskonale sprawdzi się jako miejsce do relaksu.

UWAGA: NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!

MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. W odległości zaledwie 300 m (4 min. spaceru) znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Tramwajowy z liniami 5, 14, 17, 33, 201 oraz autobusowy linii 213 i 223. Trasy tramwajowe zapewnią bezpośredni dostęp do uczelni wyższych, tj. Politechnika, Uniwersytet Przyrodniczy czy AWF.

Powierzchnia mieszkania wynosi 50,43 m2, a metraże pomieszczeń kształtują się następująco (metraże w przybliżeniu):

o Pokój z wyjściem z aneksem kuchennym 26,6 m2

o Pokój/Sypialnia 13,1 m2

o Hol 6 m2

o Łazienka 4,8 m2

W pokoju głównym znajduje się rozkładany narożnik i zawieszane szafki, a także stół jadalniany.

Z obu pokoi jest wyjście na balkon, który ma 7,5 m2

Aneks kuchenny wyposażony w jasną zabudowę kuchenną z blatem w kolorze drewna wraz z AGD (lodówka, kuchenka indukcyjna, pochłaniacz, piekarnik, kuchenka mikrofalowa).

W sypialni mieści się 2-osobowe łóżko, a także szafa ubraniowa.

W łazience wanna z funkcją prysznica, umywalka, toaleta oraz pralka.

W holu znajduje się obszerna szafa w zabudowie.

LOKALIZACJA

W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W odległości 200 m znajduje się supermarket Kaufland, z rzeźnikiem, piekarnią i cukiernią.

Nieco dalej bardzo dobrze zaopatrzony supermarket Lidl.

Sklep Żabka w zasięgu 2 minutowego spaceru.

W odległości 1,7 km znajduje się centrum Panorama, gdzie zrobisz zakupy w sklepie budowlanym Brico, znajdziesz Media Expert, punkty telefonii komórkowej, restaurację Pizza Hut, cukiernię Sowa, i.in.

Wokół sporo punktów gastronomicznych, a dla miłośników świeżych owoców i warzyw niedaleko Rynek Łazarski, gdzie można codziennie zrobić nowe zaopatrzenie.

Szybki dojazd do dworca PKP oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich (3 przystanki tramwajowe), dostępność parków (Wilsona, Kasprowicza). Bardzo łatwy dojazd do autostrady A2 czy obwodnicy autostradowej S11.

WARUNKI I KOSZTY NAJMU

o umowa najmu okazjonalnego. zawierana na minimum 1. rok

o czynsz najmu dla właściciela 2.500 zł

o czynsz administracyjny 800 zł

o dodatkowo płatny prąd wg. zużycia na podstawie faktur

o kaucja zabezpieczająca zwrotna 3.300 zł

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516

Grupa WGN Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Krauthofera 18 lok. 56.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Średnie ceny w tej lokalizacji: 52,99 zł/m²

Licznik odsłon: 8

tel. 66661
kom.: 66661 pokaż
numer

Oferta tylko u nas

Podstawowe Informacje:

Lokalizacja: Poznań Grunwald
2 500 okazja!
Cena /m² 50
Rodzaj mieszkanie w nowym budynku
Rynek wtórny
Powierzchnia 50,43 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Ilość kondygnacji 2
Rok budowy 2004
Stan techniczny do zamieszkania
Wystawa Okien na południe

Media

woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie

Dodatkowe Informacje

winda, balkon / taras / loggia, dwupoziomowe

wgnPoznań Krauthofera

Estera Szeląg

e-mail: e.szelag@wgn.pl

tel.: 666613045

tel.kom.: 666613045

Adres biura:

ul. J. Krauthofera 18

60-203, Poznań, Polska

Interesuje Mnie ta oferta

Zostało jeszcze: znaków

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies